Forskningsområder

  1. Jessica á Rogvi

    Gæsteforsker

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  2. Esben Boeskov Øzhayat

    Lektor

    • Sektion 01 - Lektor

    Person: VIP

  3. Esben Østrup

    Lektor

    • Sektion, Pathobiological Sciences - Lektor

    Person: VIP

  4. Ole Østergaard

    Postdoc

    • Olsen Group - Postdoc

    Person: VIP

  5. Cathrine Ørskov

    Institutleder

    • Endocrinology and Metabolism - Institutleder

    Person: TAP

  6. Niels Ødum

    Professor

    • Skin Immunology Research Center - Professor

    Person: VIP

  7. Maj-Brit Åström

    Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  8. xfd783 xfd783

    Adjunkt

    • Porse Group - Adjunkt

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  9. Gerrit van Hall

    Professor

    • Endocrinology and Metabolism - Professor

    Person: VIP

  10. tml152 tml152

    Professor emeritus

    • Administration and Operations - Professor emeritus

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  11. drb459 drb459

    Lektor

    • Hansen Group - Lektor

    Person: VIP

  12. crd870 crd870

    Ekstern lektor

    • Psykologisk studienævn - fordelingssted - Ekstern lektor

    Person: VIP

  13. Kamilla Westarp Zornhagen

    Postdoc

    • Erler Group - Postdoc

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  14. Tianwei Xu

    Postdoc

    • Afdeling for Epidemiologi - Postdoc

    Person: VIP

  15. You Xu

    Ph.d. stipendiat

    • Vaccine Design and Delivery - Ph.d. stipendiat

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  16. Kyoung Jae Won

    Lektor

    • Won Group - Lektor

    Person: VIP

  17. David Paul Drucker Woldbye

    Lektor

    • Neuropharm and Genetics - Lektor

    Person: VIP

  18. Andreas Willerslev-Olsen

    Postdoc

    • Skin Immunology Research Center - Postdoc

    Person: VIP

  19. Tora Grauers Willadsen

    Postdoc, Adjunkt

    Person: VIP, Ekstern undervisning og koordinering

  20. Louise Whiteley

    Lektor

    Person: VIP, Ekstern undervisning og koordinering

  21. Ulla M. Wewer

    Dekan

    • Dekanatet - Dekan
    • Kveiborg Group - Dekan

    Person: Ekstern undervisning og koordinering, TAP

  22. Thomas Werge

    Klinisk Professor

    Person: VIP

  23. Christian William Wang

    Lektor

    • DISCOVERY team
    • Parasitology - Lektor

    Person: VIP

  24. Hans H. Wandall

    Professor

    • Glycomics Program - Professor

    Person: VIP

  25. Kristoffer Vogler

    Ekstern lektor

    • Master of Disaster Management (MA) - Ekstern lektor

    Person: VIP

  26. Lotte Vogel

    Lektor

    • Morphogenesis and Differentiation Program - Lektor

    Person: VIP

  27. Anna Constance Vind

    Videnskabelig assistent

    • Molecular Aging Program - Videnskabelig assistent

    Person: VIP

  28. Kasper Rømer Villumsen

    Ingen titel

    • Sektion, Veterinary Clinical Microbiology - Ingen titel

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  29. René Villadsen

    Lektor

    • Morphogenesis and Differentiation Program - Lektor

    Person: VIP

  30. Chiara Villa

    Lektor

    • Afdeling for Retspatologi - Lektor

    Person: VIP

  31. Frederik Vilhardt

    Lektor

    • Morphogenesis and Differentiation Program - Lektor

    Person: VIP

  32. Thilde Vildekilde

    Ekstern lektor

    Person: VIP

  33. Birgitte J Vennervald

    Professor

    • Sektion, Parasitology and Aquatic Pathobiology - Professor

    Person: VIP

  34. Ditte Vassard

    Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  35. Sergey Vakhrushev

    Lektor

    • Glycomics Program - Lektor

    Person: VIP

  36. Tibor V Varga

    Adjunkt

    • Afdeling for Epidemiologi - Adjunkt

    Person: VIP

  37. Stine Kjær Urhøj

    Postdoc

    • Afdeling for Epidemiologi - Postdoc

    Person: VIP

  38. Ida Elin Maria Uddbäck

    Postdoc

    • Immunology - Postdoc

    Person: VIP

  39. Zeynep Tümer

    Klinisk Professor

    Person: VIP

Forrige 1 2 3 4 5 6 7 8 ...14 Næste