Forskningsområder

626 - 650 ud af 672Pr. side: 25
  1. Sergey Vakhrushev

    Lektor

    • Glycomics Program - Lektor

    Person: VIP

  2. Ditte Vassard

    Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  3. Birgitte J Vennervald

    Professor

    • Sektion, Parasitology and Aquatic Pathobiology - Professor

    Person: VIP

  4. Henrik Vestergaard

    Lektor

    • Hansen Group - Lektor

    Person: VIP

  5. Thilde Vildekilde

    Ekstern lektor

    Person: VIP

  6. Frederik Vilhardt

    Lektor

    • Morphogenesis and Differentiation Program - Lektor

    Person: VIP

  7. Chiara Villa

    Lektor

    • Afdeling for Retspatologi - Lektor

    Person: VIP

  8. René Villadsen

    Lektor

    • Morphogenesis and Differentiation Program - Lektor

    Person: VIP

  9. Kasper Rømer Villumsen

    Ingen titel

    • Sektion, Veterinary Clinical Microbiology - Ingen titel

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  10. Anna Constance Vind

    Ph.d.-studerende

    • Molecular Aging Program - Ph.d.-studerende

    Person: VIP

  11. Lotte Vogel

    Lektor

    • Morphogenesis and Differentiation Program - Lektor

    Person: VIP

  12. Kristoffer Vogler

    Ekstern lektor

    • Master of Disaster Management (MA) - Ekstern lektor

    Person: VIP

  13. Hans H. Wandall

    Professor

    • Glycomics Program - Professor

    Person: VIP

  14. Christian William Wang

    Lektor

    • DISCOVERY team
    • Parasitology - Lektor

    Person: VIP

  15. Thomas Werge

    Klinisk Professor

    Person: VIP

  16. Mette Munk Wessel

    Gæsteforsker

    • Cluster for Molecular Imaging - Gæsteforsker

    Person: Ekstern undervisning og koordinering

  17. Ulla M. Wewer

    Dekan

    • Dekanatet - Dekan
    • Kveiborg Group - Dekan

    Person: Ekstern undervisning og koordinering, TAP

  18. Louise Whiteley

    Lektor

    Person: VIP, Ekstern undervisning og koordinering

  19. Andreas Willerslev-Olsen

    Postdoc

    • Skin Immunology Research Center - Postdoc

    Person: VIP